Pozor novinka!! Vypúšťanie bielych holubov!!
CORE_LAN17
Voda, zem, vzduch a OHEŇ štyri živli. My sme si vybrali oheň, taký fascinujúci a zároveň nebezpečný. Ľudom slúži veky, ale tak dlho sa ho aj obávajú. V našich ohňových show pocítite jeho silu a teplo. V našom programe uvidíte horiace vejáre, točenie horiacimi palicami, horiacimi reťazami (maori poi) a samozrejme aj fúkanie ohňa. Náš program môže byť doplnený o fakíra, ktorý Vám predvedie opaľovanie tela, ležanie na klincoch (z obecenstva si vyberá človeka s najväčšou váhou, ktorý sa naň ho postaví). Náš program stále zdokonalujeme. Kedže ide o dynamické prevedenie fire show, tak isto sa zdokonaluje aj choreografia programu, práve preto sa nedá podrobne opísať . Ale môžete si pozrieť pár fotiek v galerií.
Pre firmi a mestá ponúkame možnosť zorganizovania programu podľa Vašich požiadaviek. Naše skúsenosti: už 14 rokov sme s dravcami na scéne, tisícky odlietaních programov a stovky zorganizovaních programov pre rôznu klientelu. No, a ja len dúfam, že si pozriete našu ponuku, a niečo si z nej vyberiete.
No a niečo pre tých čo sa venujú točeniu s ohňom: Ak má niekto záujem, môže sa pridať prípadne si prísť zatočiť k nám na tréning. Stačí sa ozvať, kontakt je na webe.

Pozri.sk - vyhľadávačTieto stránky bežia na systéme e107, ktorý je voľne prístupný podľa podmienok GNU GPL licencie.JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafikaSurf.sk


'interfectus' od jalista
Doba vygenerovania stránky: 0.1121 sek, 0.0098 z toho dopytov na databázu. DB dopytov: 17. Obsadenie pamäte: 1,589kb