PONUKA | BLACK EVILS

Ohňová šou

OHŇOVÁ ŠOU


Fire Show, alebo Ohňová Šou je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a v podaní Black Evils sa toto úžasné vystúpenie mení na nezabudnuteľný zážitok plný adrenalínu a úžasu. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Svetelná šou

SVETELNÁ ŠOU


Light Show v preklade Svetelná Šou je plná svetelných efektov a dynamiky, ktorá zaujme a osloví aj náročných divákov, v ktorých zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Táto show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Na rozdiel od UV show nepotrebuje úplnú tmu a preto sa viac hodí na plesy, firemné akcie a iné podujatia ktoré sa nekonajú v priestoroch na toto upravených. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Pole Dance

Pole Dance


Pole Dance je silovo-akrobatický tanec s tyčou a i keď ho má stále mnoho ľudí zaškatuľkovaný so striptízom, ide v vskutočnosti o veľmi atraktívny šport, ktorý má ambície stať sa olympijským športom. Naším cieľom je podať tento šport tak, aby sme búrali predsudky obecenstva voči nemu, čo sa našej talentovanej tanečníčke darí s minimálnou námahou. Môžete očakávať decentné tanečné predstavenie vhodné aj na tie najnastrojenejšie bály. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Dance Show

Tanečná Show


Tanečná Show je jednoducho o tanci. Či už vás zaujímajú spoločenské tance, tahiti, jazz alebo orient, my máme pre Vás tých správnych tanečníkov a neodolateľné tanečnice. Tanečníkov je veľa, ale málo kto vie z tanca urobiť zážitok a práve pre to spolupracujeme s úzkou skupinou umelocv, ktorí vedia ako to rozbaliť. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Fakír šou

FAKÍR ŠOU


Fakír Show je ukážka dávnej techniky ovládania bolesti a presných švihov katany plnej napätia a úžasu kotré sa hodí na spestrenie akejkoľvek udalosti. Klincová posteľ, opaľovanie kože, hltanie ohňa spolu s krásnymi asistentkami a živým hadom vo vašich hosťoch zanechá nezabudnuteľný zážitok. Vhodný najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

KONTAKUJTE NÁS | VAŠE OTÁZKY

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našej práce a ponúkaných služieb, neváhajte nás kontaktovať a my Vám odpovieme na Vaše otázky.